+421 2 434 27496 oltrade@oltrade.sk

IDS PODLAHY
Od roku 1996 IDS vyrába a predáva technické rohože a podlahy pre špecifické použitie . Rozsah IDS je rozdelený do piatich sektorov, aby odpovedal na špecifické problémy z dôvodu niektorých pracovných prostredí. Spoločnosť IDS sa zaväzuje ponúknuť kvalitné produkty a rešpektovať životné prostredie tým, že je certifikovaná podľa ISO 9001, rešpektujúc nariadenie REACH, ale je aj členom BSCI / FTA

Priemysel
Výrobný sortiment pozostáva z rohoží a podlahových krytín, ktoré zabezpečujú bezpečnosť a pohodlie pracovníkov pomocou ultra odolných materiálov, izolačných materiálov alebo ergonomických materiálov.

Stavebníctvo
Stavebná škála je vybavená podlahami pre obchodné priestory, kancelárske priestory, bytové priestory, fitness centra. V ponuke nájdete aj rôzne druhy rohoží.

Zimné štadiony
Rada „Ice-kink“ dopĺňa ponuku IDS s protišmykovými rohožami a gumovými podlahami, ktoré dokážu vydržať rezy od ľadových korčúľ a prechod zariadení na upravu ľadu.

Lyžiarské strediská
IDS tiež ponúka podlahy pre lyžiarske strediská. Technické podlahy odolné v extrémnych podmienkach, určené aj na vonkajšie použitie do -40 °C , ale aj do lyžiarskych škôl a obchodov