+421 2 434 27496 oltrade@oltrade.sk

O nás

Spoločnosť        OL TRADE

Spoločnosť OL TRADE s.r.o. bola založená 1.1.2000 a od samého vzniku bola exkluzívny distribútor systémov zasnežovania mY Neige (predtým YORK) pre Slovensko, ku ktorému od roku 2004 pribudla aj Česká republika, a švédskeho producenta špeciálnych oceľových potrubí pre zasnežovanie Alvenius. Úspešným uvedením prvkov a systému zasnežovania mY Neige na trh Ruskej federácie výrazne pomohla k etablovaniu spoločnosti my Neige v tomto významnom teritóriu.

Po zlúčení spoločnosti mY Neige a TechnoAlpin sa spoločnosť OL TRADE stala distribútorom zasnežovacích systémov TechnoAlpin pre Slovensko, Česku republiku a Poľsko. OL TRADE ponuka kompletné riešenie zasnežovacích systémov nie len pre lyžiarske strediská, ale aj kompletne vybavenie lyžiarskych stredísk. Dodávka a montáž systémov v zmysle od A po Z, t.j. od projektov až po odovzdanie do užívania a servisnú starostlivosť.

OL TRADE je výhradným distribútorom ID Group a IDM pre Slovensko, Česku republiku a Poľsko.

Medzi ďalšie nie však menej významné aktivity OL TRADE s.r.o. patria dodávka a montáž mobilných ľadových plôch, organizovanie kultúrno spoločenských podujatí, športových akcií a pobytov a reklamná činnosť.

 

IDS Podlahy

Dodávame kvalitne podlahy pre Vaše projekty a stavby

OL TRADE

Dodáva projekty na mieru podľa vašich potrieb

Zasnežovanie

Pokiaľ je príroda na sneh skúpa, prichádza na rad aj nami ponúkané riešenie.

Vybavenie lyžiarskych stredísk

U nás nájdete všetko pre Vaše lyžiarske stredisko.

Mobilné ľadové plochy

Inštaláciu pod holým nebom i v halách.

NAŠE PROJEKTY