+421 2 434 27496 oltrade@oltrade.sk

O nás

Spoločnosť  OL TRADE

Spoločnosť OL TRADE s.r.o. bola založená 1.1.2000 a od samého vzniku bola exkluzívny distribútor systémov zasnežovania mY Neige (predtým YORK) pre Slovensko, ku ktorému od roku 2004 pribudla aj Česká republika, a švédskeho producenta špeciálnych oceľových potrubí pre zasnežovanie Alvenius. Úspešným uvedením prvkov a systému zasnežovania mY Neige na trh Ruskej federácie výrazne pomohla k etablovaniu spoločnosti my Neige v tomto významnom teritóriu.

Po zlúčení spoločnosti mY Neige a TechnoAlpin sa spoločnosť OL TRADE stala distribútorom zasnežovacích systémov TechnoAlpin pre Slovensko, Česku republiku a Poľsko. OL TRADE ponuka kompletné riešenie zasnežovacích systémov nie len pre lyžiarske strediská, ale aj kompletne vybavenie lyžiarskych stredísk. Dodávka a montáž systémov v zmysle od A po Z, t.j. od projektov až po odovzdanie do užívania a servisnú starostlivosť.

OL TRADE je výhradným distribútorom ID Group a IDM pre Slovensko, Česku republiku a Poľsko.

Medzi ďalšie nie však menej významné aktivity OL TRADE s.r.o. patria dodávka a montáž mobilných ľadových plôch, organizovanie kultúrno spoločenských podujatí, športových akcií a pobytov a reklamná činnosť.

 

IDS Podlahy

Dodávame kvalitne podlahy pre Vaše projekty

OL TRADE

Dodáva projekty na mieru podľa vašich potrieb

Zasnežovanie

Pokiaľ je príroda na sneh skúpa, prichádza na rad aj nami ponúkané riešenie.

Vybavenie lyžiarskych stredísk

U nás nájdete všetko pre Vaše lyžiarske stredisko.

Vybavenie športových areálov

Podlahy, matrace, siete

Mobilné ľadové plochy

Inštaláciu pod holým nebom i v halách.

NAŠE PROJEKTY